Stonetax

PAPÍROVÁNÍ NECHTE NA NÁS

Ať už potřebujete vyřídit daně, nebo vést účetnictví,
vezmeme to za vás, abyste mohli dělat svou práci bez starostí!

JSME STONETAX

Plzeňská společnost založená v roce 2022, která navazuje na 20letou praxi zakladatelky firmy Bc. Žanety Vokáčové v oblasti účetnictví. Dlouhodobou činností na trhu jsme získali nepostradatelné zkušenosti v účetnictví, ale i jiné administrativy.

Naší prioritou je především dobře a zodpovědně odvedená práce, na kterou se můžete spolehnout, maximální možná péče a flexibilita, diskrétnost, loajalita a přátelský přístup ke klientovi. Odměnou a velkou motivací je pro nás hlavně spokojený klient, který s námi rád spolupracuje a papírování už pro něj není nepříjemnou záležitostí.

Naši práci bereme opravdu vážně a zodpovědně. Nenecháváme nic náhodě a výkon naší činnosti máme pojištěný u pojišťovny Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group. Věříme, že i tím se pro vás stáváme důvěryhodnějšími.

CO DĚLÁME

 • Daňová evidence
 • Podvojné účetnictví
 • Backoffice a administrativa
 • Daňová přiznání
 • Mzdová agenda
 • Daňová poradna
 • Příprava smluv
 • Roční zúčtování
 • Jednání s úřady v zastoupení
Ilustrace budovy

Pro firmy

Vedení účetnictví či daňové evidence, administrativy, poradenství, zpracování mezd pro živnostníky, malé a střední firmy. Pomůžeme vám také s personalistikou a státními dotacemi na zaměstnance.

Pro zaměstnance

Jednorázové zpracování daní včetně povinných Přehledů na OSSZ a ZP, vystavení daňového přiznání k dalším daním (silniční, z nemovitosti aj.), roční zúčtování daní pro zaměstnance a poradenství.

PROČ NÁM SVĚŘIT VAŠE PAPÍROVÁNÍ

Máme 20 let zkušeností

V oboru účetnictví se pohybujeme přes 20 let a zvládneme si tak úspěšně poradit se vším, co od nás budete potřebovat. 

Pečujeme o klienty

Všichni naši klienti jsou pro nás velmi důležití. Budujeme dlouhodobé vztahy a pro každého klienta děláme maximum s důrazem na jeho individuální potřeby.

Neustále se vzděláváme

Doba a zákony se neustále mění, proto se průběžně vzděláváme a sledujeme novinky z oboru, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší možné služby.

Je na nás spolehnutí

Termíny jsou pro nás velkým závazkem, proto je dodržujeme vždy a bez výjimky. K práci zároveň přistupujeme zodpovědně a diskrétně.

SPOKOJENÍ KLIENTI

MS Clever logo
Logo IT Business Consulting s.r.o.
Logo Lesní a zahradní práce Lukáš Valenta
Logo Dato Trade
metaverse360° logo

CENÍK

750 Kč bez DPH

Základní sazba za hodinu naší práce.

Individuální nabídka

Rádi vám připravíme individuální nabídku na základě vašich potřeb a možností. 

ČASTO SE NÁS PTÁTE

Všechno! Ať už spolu budeme řešit jen účetnictví, nebo vám navíc připravíme smlouvy a pomůžeme s administrativou, pořád zaplatíte jen 750 Kč na hodinu. V ceně je navíc také přátelský a lidský přístup, kvalitně odvedená práce a káva na naší pobočce. 

Samozřejmě! Na první schůzku za vámi dojedeme kamkoli po České republice. 

Určitě můžete. Pomůžeme vám se vším ať už potřebujete jednorázovou pomoc s vyplněním daňového přiznání, nebo s mzdovou agendou každý měsíc. 

KONTAKTY

+420 770 682 425

Dovoláte se nám od pondělí do pátku od 8:30 do 17

NAPIŠTE NÁM!

 Máte na nás dotaz nebo chcete, abychom se vám starali o účetnictví?
Napište nám a domluvíme si první schůzku zdarma!

Jsme StoneTax, firma s 20letou praxí v účetnictví a administrativě. Záleží nám na tom, aby byli naši klienti spokojení a papírování už pro ně nebylo nepříjemnou záležitostí. 

 • StoneTax s.r.o.
 • Mikulášská 219/5,
 • 326 00 Plzeň - Východní předměstí
 • IČ 14442094
 • DIČ CZ14442094